Kvantové večery se sdílením

S radostí oznamuji, že KVANTOVÉ VEČERY SE SDÍLENÍM se opět konají.
Po té, co jsem se před pár lety přestěhovala z Prahy na Mělnicko a původní skupinka z Kvantových večerů se rozpustila, rozhodla jsem se nyní znovu nabídnout všem zájemcům tato oblíbená skupinová sezení.
Večery se budou konat:

v Neratovicích, v Čajovničce každé pondělí, v 19 hodin.

Prostředí Čajovničky (Mládežnická 471) nabízí klid a laskavou atmosféru, což jen umocní naše zážitky. Těším se na každého z vás..


Základem těchto sezení je sdílení mezi lidmi, kteří se ten večer  sejdou, vzájemné posilování vyšších energetických vibrací v nás a tím i harmonizování našeho života.

Skupinku tvoří obvykle 6-12 osob a kdokoli přijde, je upřímně vítán. Nikdy se předem neví, kolik lidí přijde a o čem ten večer bude konkrétně řeč.

Ale náhody neexistují… Vězte, že pokud vás cokoli na sezení přitáhne, je to proto, že tam máte být, že vám to něco důležitého přinese..

Lidé, kteří se sejdou, se neznají, i v tom je kouzlo; nevědí o sobě nic víc, než to, co sami chtějí říci; sedíme v kruhu a sdílíme, co kdo nosí v sobě. Můžeme mluvit o čemkoli, co koho zajímá, o problémech jednotlivce, o vztazích, v nichž jsme, o duchovních cestách k sobě, o vesmírných zákonech, o karmě, o hojnosti,  o nemocech a léčení, o příčinách a následcích, o energiích a o tom, jak vše souvisí se vším…

Každý zde může říci své a nebo jen poslouchat, co říkají druzí, a třeba se zapojit do diskuze o daném problému, vždyť vše se nějakým způsobem týká každého z nás, vše je propojeno.
Když se v průběhu povídání objeví problém, který může navíc trápit i více přítomných, pak takový problém ihned kvantově opravím . Krásné na tom je to, že se zároveň opraví u všech přítomných a každý si tak domů odnáší kousek osvobození a radosti.

Z povídání může vyvstat také potřeba přiblížit a vysvětlit si fungování některého z Vesmírných zákonů, který se třeba právě na diskutovanou situaci hodí. Pochopení je pro každého velmi osvobozující a povznášející, protože ač někteří o podobných zákonech nikdy neslyšeli, fungují tak spolehlivě, až z toho mrazí…

Někdy může vyvstat i potřeba udělat si společnou meditaci.  Je to velmi příjemný, očistný proces, který podpoří všechno předchozí léčení. Tím, že se na vysoké vibrace naladíme všichni společně, je síla účinku meditace mnohem vyšší, než kdybychom si ji dělali sami doma.

Na závěr večera mohu každému (zájemci) předat vesmírnou energii milosti – Deeksha, která přináší jasnost do našich vnitřních zmatků, vytváří harmonii v naší duši, podporuje naše přání a vnáší pozitivní energii do očekávaných situací.

Dále nabízím každému zájemci zdarma odběr  léčivé, harmonizující a zázračné Diamantové vody, aby ji mohli všichni pít a množit dle potřeby a přání. Diamantová voda má mnoho skvělých vlastností a účinků. například její PH je zásadité – má hodnotu 8 – 9, což je malý zázrak. Sama si ji občas přeměřuji a porovnávám s obyčejnou kohoutkovou vodou a vždycky žasnu, jak to ta voda dělá ? :-). Více o této vodě najdete na https://www.diamantovavoda.cz.

Každého, koho texty na mých stránkách jakýmkoli způsobem oslovily, upřímně zvu mezi nás, nabídnu vám diamantovou vodu nebo si můžete dát šálek dobrého čaje a v příjemném, provoněném prostředí vám bude dobře.
Vstupné je dobrovolné.
Pokud se chystáte přijít poprvé nebo se chcete na něco zeptat, napište mi.

Těším se na vaši návštěvu a naši společnou CESTU,
 s láskou Hanka