K prohlížení webu si pusťte hudbu 432 Hz

Hudba ve frekvenci 432 Hz versus 440 Hz

Vše na Zemi i celý Vesmír se skládá z energie – vibrací, slyšitelných i neslyšitelných tónů.
Před r. 1939 byly veškeré hudební nástroje a hudba laděny na frekvenci 432 Hz (A=432 Hz). Ale během války došlo ke změně a později je již veškerá hudba i ladění hudebních nástrojů zpravidla založená na základním tonu A=440 Hz. Moderní hudba je vytvářena převážně elektronicky nebo digitálně a přenášena je vibracemi reproduktorů, čímž vznikají podstatně odlišné vibrace i zvuky. To má podstatně jiný vliv na lidské tělo a jeho psychiku.
Někteří výzkumníci uvádějí, že frekvence hudby 440 Hz má různé efekty na asociální chování člověka, jeho vědomí, harmonii celého organismu a jeho zdraví.
Jiná studie říká, že 440 Hz není vyloženě negativní, ale stimuluje levou hemisféru, kde je uloženo naše EGO, smysl pro detail, matematiku, logiku a materialismus ve smyslu ,,co vidím/slyším, to musí být pravda“.
Frekvence A=432 Hz je blíže přirozenému zvuku světa (zpěv ptáků a velryb, lidský zpěv, šumění stromů), je příjemnější na poslech a stimuluje pravou hemisféru (cit, empatie, intuice). Taková hudba vám zvedne přirozené vibrace, budete se cítit více přirozeně tj. šťastnější.

Po rozkliknutí kruhu si poslechněte hudbu ve frekvenci 432 Hz a pozorujte jak se cítíte:-)

.

 

Moje oblíbená hudba – pokaždé mne povznese a vyjasní svět

.

 

.

.

 

Zdroj textu: (Zdroj: http://www.epochtimes.cz/2014042822044/Vliv-hudby-na-lidske-zdravi-II-Hudba-jako-terapeuticka-metoda.html)