Individuální terapie

Při skupinovém léčení na Kvantových večerech používám metodu kvantových oprav při transformaci našich vnitřních nastavení, která jsou obvykle vzorci kolektivního vědomí a se kterými se jednotlivě ztotožňujeme. Průběžně, a v konkrétních skutečných situacích, také učím sebereflexi tím, že pomáhám objasňovat působení nejrůznějších zákonitostí a to jak ve vztazích, tak v emocích či životních situacích a okolnostech, které lidé ve skupině řeší.  Tím, že něčemu porozumíme, započneme léčení.

Nabízím ale i individuální terapii, kdy veškeré léčení je namířeno k jednotlivci, k jeho individuálním nastavením a konkrétním problémům. K léčení tak dochází rychleji a účinněji.

Co vám kvantová terapie může přinést a jaké problémy umí například řešit?

 • odstranění negativních emocí – zlost, smutek, žárlivost, strach, pocit viny, pocit “oběti”
 • deprese, stres
 • nesmiřitelný smutek po ztrátě blízké osoby
 • nespavost
 • syndrom vyhoření – nastartování nového života
 • sebeláska, sebeúcta a sebevědomí, problémy se stárnutí
 • nespokojenost se zaměstnáním
 • chronické bolesti, kožní problémy a nemoci
 • alergie
 • porozumění sobě, nalezení neprojevených přání a cesty k nim
 • partnerské krize
 • nový pohled na vše, co ve svém životě řešíte
 • a mnoho dalšího…

Kdo souzní s principem duchovních příčin nemocí, ten rozumí i tomu, že kvantové opravy dokáží pomoci s každou nemocí.
Už jen to, že nějaký  “problém”  identifikujeme, odhalíme jeho pravou tvář a najdeme vnitřní příčinu znamená, že ho vyneseme z podvědomí do vědomí, kde s ním můžeme  “pěkně zatočit”.  Vzorec v matrixu, který způsobil onen problém, buď odstraním nebo přetransformuji na žádoucí nastavení.

*

Na sezení je třeba si předem připravit pár poznámek o tom, co chcete ve svém životě změnit a také si napsat pár poznámek o tom, co vás ve vašem životě nejvíce rozčiluje a zlobí. Negativní emoce v konkrétních situacích, které jste již prožili, jsou důležitým vodítkem k nalezení příčiny problému.
Například:
„Můj manžel po sobě neuklízí, pokaždé nechá někde válet svoje svršky a mě to vytáčí“.
„Syn se mnou nekomunikuje. Když se ho na něco zeptám, jen odsekne a udělá obličej. Je mi z toho do pláče.“
„Trápí mne bolesti v krku. Snad každý měsíc mám angínu! Už nevím, co mám dělat?“
„Šéf mi dává kapky. Pořád mne prudí, hází mi klacky pod nohy a jedná se mnou jako s hadrem. Jak ho přinutím k nějakému respektu?“.
„Nemáme peníze, mám dvě zaměstnání a manžel také, ale pořád je to ode zdi ke zdi a není žádné světlo na konci tunelu“.

Každý máme jiný problém, ale každý problém má svoji příčinu a její počátek (a tím i konec). Zrodil se někde v nás a my jen musíme najít  „kde“  se zakořenil a právě v tom místě s ním pracovat. Je neuvěřitelné, na jaké věci přijdeme, protože příčina i těch největších problémů tkví obvykle v maličkostech. A když je odhalíme, žasneme a kroutíme nevěřícně hlavou, jak taková  “hloupost”  mohla tak dlouho a tak významně ovlivňovat náš život.

Možná si právě teď říkáte, co to píšu za nesmysly? Že to, že jsme bez peněz nebo že šéf je “ignorant” nemůže souviset s nějakým vnitřním nastavením?  A že si manžel po sobě neuklízí.. to už mu předhazuju 10 let a je to pořád stejné, takže pokud si ta Mocová myslí, že jsem to dělala špatně a že ona to vymyslí líp, tak to je tedy troufalost!

Vidíte, a přesto jsou výše uvedené modelové situace typickým důsledkem našeho vnitřního nastavení… :-), které vám mohu pomoci změnit.
Zbývá dodat, že kvantové opravy fungují i v případě, že opravuji matrix někoho, kdo tomu  nevěří.

Může vás také zajímat, jak dlouho takové sezení trvá.
Na to není jednoznačná odpověď.. Na poprvé má člověk potřebu změnit spoustu věcí a neví odkud začít, takže první sezení může trvat 1,5 – 2,5 hodiny, ale i déle. Při něm vedu rozhovor, jen naslouchám a třídím informace od klienta.
Při následných, již léčebných terapeutických sezeních se odhalují bloky,  jeden za druhým,  práce je již cílená a záleží na tom, kolik problémů budeme chtít řešit a kolik programů se nám při tom “vynoří”. Naprostá většina mých klientů žádá systematickou práci a sami žasnou, co jejich podvědomí vypovídá. 
Při léčení nemoci těla je práce delší, léčebné terapie trvají cca 2 hodiny i déle a je potřeba více sezení než se vše pročistí tak, aby mohla nemoc odejít.

Jsme lidé a každý z nás má svou specifickou vnitřní energii.  Může stát, že  si  naše  energie vzájemně  “nesednou” , že spolu nesouzníme a budete chtít odejít již během úvodního rozhovoru. Taková situace je zcela přirozená a v tom případě můžete odejít zdarma.